שינויים בחיים

נכתב על ידי:

 

 

אהלן
אני מצלמת לך פה מהמטבח שלי לבושה בבגדים נוחים, הבגדים שאותם אני לובשת בבית ופתאום חושבת לעצמי שעוד כמה שעות אני עומדת לצאת להרצות בקורס. ואז אני אלבש בגדי עבודה שלי את הבגדים היפים החגיגיים האלגנטים שלי וחושבת על המושג הזה בגדי עבודה.
איזה שינוי גדול הוא עבר, ממש על 180 מעלות, מאז שהייתי ילדה ועד היום כי כשהייתי ילדה וגדלתי בקיבוץ בגדי עבודה שלי היו הבגדים הכי מלוכלכים הכי נוחים עם המון כיסים לפעמים עם כתמים של שמן או של בוץ.
אלו היו בגדי עבודה והיום בגדי עבודה שלי הם בדיוק ההיפך הם לא תמיד כל כך נוחים אבלים ייצוגיים ואיתם אני מופיעה שינוי גדול שקרה בלי ששמתי לב אליו.
העבודה שבה אני עובדת עברה שינוי מאוד מאוד גדול ובגלל זה גם  בגדי העבודה את הבגדים שאני לובשת לעבודה, נורא מעניין לבדוק איזה שינויים קורים בחיים שלנו ובגלל שהם כל כך טבעיים לנו פשוטים לנו נוחים לנו מתאימים לכל ההקשרים של החיים שלנו אנחנו אפילו לא שמים לב אליהם, הם קורים בטבעיות והם לא מצריכים תשומת לב מאיתנו.
אז מעניין לשים לב גם לזה לא כל שינוי מצריך הרבה אנרגיה יש שינויים שפתאום אנחנו שמים מראה מול בפנים ואומרים וואו השתנתי שאפו איזה יופי או אפילו לא איזה יופי היי העולם השתנה גם אני השתנתי .
שיהיו לנו המון שינויים חלק מאתגרים וחלקם גם פשוטים. 🙂

הוסף/הוסיפי תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *