לימודי NLP – סניף רעננה

חולמים לעסוק בתחום טיפולי, עם משמעות וסיפוק?

לסייע לאנשים בהשגת שינוי מיוחל?

לספק להם עזרה והנחיה בשיטה יעילה ומוכחת שמובילה לתוצאות ברורות ומהירות?


מזה קרוב ל-30 שנה, מכללת רטר מכשירה מטפלי NLP בסניף רעננה בשרון ובסניפים נוספים בפריסה ארצית.

התוכנית מאפשרת לכם ללמוד לקראת תעודת פרקטישינר ומאסטר פרקטישינר המוכרים בכל העולם, תוך כדי ליווי מעשי צמוד, באווירה משפחתית וחמה.

הלימודים ברטר הם חווייתיים ופרקטיים, ומלווים בסטאז' בהנחיית חונך אישי. בסיום מסלול ההכשרה, עם הניסיון והלימוד המעמיק שצברתם כבר במהלך התוכנית, תחושו בטוחים ביכולת שלכם לעזור לאנשים ולפתוח קליניקה בתחום מבוקש.

סניף רטר רעננה במפה >

תוכנית הלימודים ברעננה

סניף רעננה באזור השרון מציע לימודי NLP ודמיון מודרך בשיטת רטר בכל שנה. הלימודים הפרונטליים כוללים 28 מפגשים של 4.5 שעות מלאות, או 14 ימי לימוד מלאים (המבנה משתנה ממחזור אחד למשנהו, בהתאם לביקושים). מדובר בהכשרה היחידה בישראל הנהנית מליווי אקדמי ומחסות של אוניברסיטת חיפה.

לקבלת פרטים נוספים אודות המרצה, המיקום וימי/שעות הלימודים ברעננה – צרו קשר 24 שעות ביממה בטלפון 072-3944058 או מלאו את הטופס.

מה אומרים בוגרי הקורס?

"מרגיש שכל שקל ששילמתי הניב לי רווח גדול יותר ממה שדמיינתי, באמת חוויה שנותנת כלים נהדרים ומדוייקים, מנחים אדירים ובכללי באמת ברמה גבוהה מאוד. משנה חיים!!!"


"ממליצה בחום על לימודים במכללת רטר, נתרמתי רבות על ידי הטכניקות וקיבלתי כלים מצויינים הן מן הפן של עבודה אישית והן בעבודה עם אחרים וצעדים ראשונים בקריירה החדשה. תהליכי הדמיון המודרך גם תרמו לי רבות."


"שיטה מדהימה! ומנחים מדהימים עם לב טוב וכנה שיודעים להעביר אותה בדרך מדויקת וטובה!"


"מהון תועפות שנותי, מלימודים והתנסויות ולכולם תודה, שהביאוני עד הלום למכללת רטר ולימודי NLP בהנחיית אמיר רטר – הבאה דידקטית ומובנה, התנסויות אחד על אחד בהרכבי קבוצות מטמיעים את הנלמד, תמיכה אכפתית, ברורה ועניינית כוללת גם מהאסיסטנטיות. יצירת קבוצה תומכת ומאפשרת פיתוח וביטוי המיטב. לימודים מעניינים, מייצרי סקרנות וכלי למתן שירות והעשרה תוך שמחת חיים ויצירתיות. תודה"


"למדתי ברטר 3 דרגות והיום אני יכולה לומר לכם בלב שלם מניסיוני האישי – לימודי NLP רק ברטר!! מלאה בסיפוק, עברתי תהליכים עמוקים ומשני חיים."


נגישות מלאה לנכים

דברו איתנו

* שדות אלו הם חובה.