לימודי NLP – סניף ירושלים

חולמים לעסוק בתחום טיפולי, עם משמעות וסיפוק?

לסייע לאנשים בהשגת שינוי מיוחל?

לספק להם עזרה והנחיה בשיטה יעילה ומוכחת שמובילה לתוצאות ברורות ומהירות?


מזה קרוב ל-30 שנה, מכללת רטר מכשירה מטפלי NLP בסניף ירושלים ובסניפים נוספים בפריסה ארצית.

התוכנית מאפשרת לכם ללמוד לקראת תעודת פרקטישינר ומאסטר פרקטישינר המוכרים בכל העולם, תוך כדי ליווי מעשי צמוד, באווירה משפחתית וחמה.

הלימודים ברטר הם חווייתיים ופרקטיים, ומלווים בסטאז' בהנחיית חונך אישי. בסיום מסלול ההכשרה, עם הניסיון והלימוד המעמיק שצברתם כבר במהלך התוכנית, תחושו בטוחים ביכולת שלכם לעזור לאנשים ולפתוח קליניקה בתחום מבוקש.

סניף רטר ירושלים במפה >>

תוכנית הלימודים בירושלים

סניף י-ם מציע לימודי NLP ודמיון מודרך בשיטת רטר בכל שנה. הלימודים הפרונטליים כוללים 28 מפגשים של 4.5 שעות מלאות, או 14 ימי לימוד מלאים (המבנה משתנה ממחזור אחד למשנהו, בהתאם לביקושים). מדובר בהכשרה היחידה בישראל הנהנית מליווי אקדמי ומחסות של אוניברסיטת חיפה.

לקבלת פרטים נוספים אודות המרצה, המיקום וימי/שעות הלימודים בי-ם – צרו קשר 24 שעות ביממה בטלפון 072-3944058 או מלאו את הטופס.

מה אומרים בוגרי הקורס?

"מכללה מעולה! ממליץ בחום! המרצה אמיר רטר, כל כך לבבי עם הסברים מעומק הלב חוברות ספרים וכו.. הרגשה של משפחה כך גם האנשים שמגיעים באופן טבעי לקורס. מעט יקר אך שווה את הכסף, בגלל המקצועיות והניסיון של למעלה מ- 30 שנים."


"מקום מעולה!!! הלימודים ברמה הכי גבוהה שיש! (מנסיון של כמה מקומות) אמיר מורה מצוין מעביר גם הרבה ביטחון להצליח להיות מטפלת טובה!הלימודים מרתקים וחוויתים, מעבירים אותך תהליך עמוק ופנימי ומומלץ גם לכאלו שרוצים לעבור תהליך עוצמתי."


"היום אסיים את הקורס הראשון שלי במכללת רטר. זה לא מתקבל על הדעת האיכות והעוצמה של התהליכים שקורס שבועי הצליח להפיק עבורי. לא אומר שלא האמנתי כי עמוק בפנים האמנתי שדבר כזה נמצא…ואני בהודיה גדולה שמצאתי."


"הלימודים במכללת רטר מקצועיים מאוד, עמוקים, ומועילים בכל שטחי החיים. התובנות, הטכניקות והמחקר הפנימי, הצמיחה ברמה האישית, והיכולת לסייע לאנשים אחרים נוטעים עוצמות ומחברים ליכולות. ויוצרים רצון ודחף להתקדם. החיים הם שדה הפעילות והלימודים והתובנות הם הכנפיים. והשמים הם הגבול."


"אני מאוד ממליץ על מכללת רטר זהו אנשים מקצוענים ביותר והלמידה מאוד מאוד מובנית בצורה שהחומר נגיש לכל אחד ונותן ביטחון להצלחה במיוחד בטיפולים שעושים. מ.רטר עשו הבניה של כלים ופירטו אותם בכך שכמעט אין אפשרות לטעות או לפספס משהו."


נגישות מלאה לנכים

דברו איתנו

* שדות אלו הם חובה.