Search

מדיניות פרטיות

מי אנחנו

כתובת האתר שלנו היא: http://www.retter.co.il.

מה המידע האישי שאנו אוספים ומדוע אנחנו אוספים אותו

תגובות

כאשר המבקרים משאירים תגובות באתר אנו אוספים את הנתונים המוצגים בטופס התגובה, ובנוסף גם את כתובת ה-IP של המבקר, ואת מחרוזת ה-user agent של הדפדפן שלו כדי לסייע בזיהוי תגובות זבל.

מדיה

בהעלאה של תמונות לאתר, מומלץ להימנע מהעלאת תמונות עם נתוני מיקום מוטבעים (EXIF GPS). המבקרים באתר יכולים להוריד ולחלץ את כל נתוני מיקום מהתמונות באתר.

טפסי יצירת קשר

השימוש באתר אינו כרוך ברישום או במסירת פרטים ומידע אישי. עם זאת, אזורים ומדורים שונים באתר, כגון האזור המיועד לתלמידים, רישום לקבלת מידע אודות הכנסים, טיפים ועוד טפסים בהם יתבצע רישום לרשימות התפוצה של מכללת רטר, עשויים להיות כרוכים בבקשה למסירת פרטים ומידע אישי, כגון שם מלא, כתובת, טלפון, כתובת דוא”ל פעילה ופרטים נוספים לפי הצורך ונסיבות העניין.

השדות שחובה למלא יסומנו במפורש. ללא מסירת הפרטים המתבקשים בשדות החובה לא תוכל להירשם באזור הרלבנטי באתר. עליך למסור רק פרטים נכונים, מדויקים ומלאים ואתה מאשר בזאת את נכונות הפרטים שמסרת. הפרטים והמידע האישי שתמסור, וכן פרטים נוספים אודות שימושך באתר (כמפורט בהמשך מדיניות זו), יישמרו על-ידי מכללת רטר

אינך חייב על-פי חוק למסור את הפרטים והמידע האישי. מסירתם תלויה בהסכמתך וברצונך החופשי – אולם מסירת פרטים שגויים, או אי מסירת מלוא הפרטים הנדרשים, עלולים למנוע ממך את האפשרות להשלים את הרישום או להשתמש בחלק משירותי האתר, לפגוע באיכות השירות הניתן לך וכן לפגוע ביכולת ליצור איתך קשר, במידת הצורך.

כאשר אתה מוסר מידע אישי של צד שלישי, אתה מצהיר כי קיבלת את הסכמתו המפורשת למסירת המידע למכללת רטר, לשם השימוש במידע זה בהתאם למדיניות זו.

עוגיות

בכתיבת תגובה באתר שלנו, באפשרותך להחליט אם לאפשר לנו לשמור את השם שלך, כתובת האימייל שלך וכתובת האתר שלך בקבצי עוגיות (cookies). השמירה תתבצע לנוחיותך, על מנת שלא יהיה צורך למלא את הפרטים שלך שוב בכתיבת תגובה נוספת. קבצי העוגיות ישמרו לשנה.

אם יש לך חשבון ואתה מתחבר לאתר זה, נגדיר קובץ ‘עוגיה’ זמני על מנת לבדוק אם הדפדפן שלך מקבל קבצי עוגיות. קובץ עוגיה זה אינו מכיל נתונים אישיים והוא נמחק בעת סגירת הדפדפן.

כאשר תתחבר, אנחנו גם נגדיר מספר ‘עוגיות’ על מנת לשמור את פרטי ההתחברות שלך ואת בחירות התצוגה שלך. עוגיות התחברות תקפות ליומיים, ועוגיות אפשרויות מסך תקפות לשנה. אם תבחר באפשרות “זכור אותי”, פרטי ההתחברות שלך יהיו תקפים למשך שבועיים. אם תתנתק מהחשבון שלך, עוגיות ההתחברות יימחקו.

אם אתה עורך או מפרסם מאמר, קובץ ‘עוגיה’ נוסף יישמר בדפדפן שלך. קובץ ‘עוגיה’ זה אינו כולל נתונים אישיים ופשוט מציין את מזהה הפוסט של המאמר. הוא יפוג לאחר יום אחד.

תוכן מוטמע מאתרים אחרים

כתבות או פוסטים באתר זה עשויים לכלול תוכן מוטבע (לדוגמה, קטעי וידאו, תמונות, מאמרים, וכו’). תוכן מוטבע מאתרי אינטרנט אחרים דינו כביקור הקורא באתרי האינטרנט מהם מוטבע התוכן.

אתרים אלו עשויים לאסוף נתונים אודותיך, להשתמש בקבצי ‘עוגיות’, להטמיע מעקב של צד שלישי נוסף, ולנטר את האינטראקציה שלך עם תוכן מוטמע זה, לרבות מעקב אחר האינטראקציה שלך עם התוכן המוטמע, אם יש לך חשבון ואתה מחובר לאתר זה.

אנליטיקה ופרסום

באתר מותקנת תוכנת גוגל אנליטיקס האוספת פרטים אודות המשתמשים בדפי האתר לרבות פילוח דמוגרפי, תחומי עניין, זמן הגלישה ושימוש באתר. נתונים אלו נאספים ללא מזהים אישיים ובלבד שנוכל להשתמש בהם על מנת להסיק מסקנות על אופן השימוש באתר ולשפר את חווית הגולש.

מכללת רטר עושה שימוש במע’ פרסום גוגל אדס, פייסבוק וכל דף פרסום ברשת בבעלות מכללת רטר או כזה בו ניתנה למכללת רטר הזכות להתקנת פיקסלים של מע’ אלו. מטרת הפיקסלים של מע’ אלו הינה להתאים לגולש חווית שימוש טובה יותר ופרסום, בהתאם להתעניינותו בתוכן.

עם מי אנו חולקים את המידע שלך

אנו משתפים פעולה עם עסקים אחרים המסייעים לנו בשיווק, בתקשורת, באחסון ובמאמצי המכירות, ואנו עשויים לחלוק מידע אודותיך למטרות אלו. שותפים אלה אינם מורשים להשתמש במידע שלך לכל מטרה אחרת מלבד פעילות עסקית עם מכללת רטר.

כמו כן, אנו עשויים לחלוק את המידע שלך עם חברות אחרות, לרבות חברות השיווק של מכללת רטר על מנת להשיג את המטרות המתוארות בסעיף “מה אנו עושים עם המידע אותו אנו אוספים?”

כמו כן, אנו עשויים לחשוף מידע אודותיך לכל גוף מוסמך לאכיפת חוק, רשות רגולטורית, רשות ממשלתית, בית משפט או צד שלישי אחר אם אנו מאמינים כי הדבר נדרש על פי חוק או הכרחי לצורך הגנה על זכויות הבעלות שלנו או על זכויות חוקיות אחרות (לרבות, בין היתר, אכיפת ההסכמים שלנו או זכויותיהם של גורמים אחרים).

בנוסף, כל מידע אותו אנו אוספים, לרבות מידע אישי, עשוי להיחשף בפני צד שלישי (וסוכניו ויועציו) כחלק מכל מיזוג מעשי או פוטנציאלי, רכישה, מימון חובות, מכירת נכסי החברה או עסקה דומה, וכן במקרים של חדלות פירעון, פשיטת רגל או כינוס נכסים, בהם מידע אישי עשוי להיות מועבר לגורמי צד שלישי כאחד הנכסים העסקיים שלנו.

כמו כן, אנו עשויים לחלוק את המידע שלך במקרים אחרים, אם אתה מסכים לכך.

משך הזמן בו נשמור את המידע שלך

במידה ותגיב/י על תוכן באתר, התגובה והנתונים אודותיה יישמרו ללא הגבלת זמן, כדי שנוכל לזהות ולאשר את כל התגובות העוקבות באופן אוטומטי.

עבור משתמשים רשומים באתר (במידה ויש כאלה) אנו מאחסנים גם את המידע האישי שהם מספקים בפרופיל המשתמש שלהם. כל המשתמשים יכולים לראות, לערוך או למחוק את המידע האישי שלהם בכל עת (פרט לשם המשתמש אותו לא ניתן לשנות). גם מנהלי האתר יכולים לראות ולערוך מידע זה.

אנו שומרים מידע אישי כאשר הדבר נדרש לצורך פעילות עסקית לגיטימית שוטפת (לדוגמה, על מנת לספק לך מוצרים ושירותים מטעם מכללת רטר או לעמוד בדרישות החוק, המיסוי והנהלת החשבונות הרלוונטיות).

כאשר עיבוד המידע האישי שלך לא נדרש לצורך פעילות עסקית לגיטימית שוטפת, אנו נמחק אותו או נהפוך אותו לאנונימי.

אילו זכויות יש לך על המידע שלך

אם יש לך חשבון באתר זה, או שהשארת תגובות באתר, באפשרותך לבקש לקבל קובץ של הנתונים האישיים שאנו מחזיקים לגביך, כולל כל הנתונים שסיפקת לנו. באפשרותך גם לבקש שנמחק כל מידע אישי שאנו מחזיקים לגביך. הדבר אינו כולל נתונים שאנו מחויבים לשמור למטרות מנהליות, משפטיות או ביטחוניות.

להיכן אנו שולחים את המידע שלך

תגובות מבקרים עלולות להיבדק על ידי שירות אוטומטי למניעת תגובות זבל.

פרטי ההתקשרות שלך
כיצד אנו מגינים על המידע שלך

אנו ביצענו וממשיכים לבצע הטמעה של מספר אמצעים אשר נועדו להקטין ככל הניתן את הסיכוי כי מידע ידלוף ו\או יאבד כתוצאה מגישה של גורמים אשר לא קיימת להם הרשאה לכך.

האמצעים הנ”ל אינם מבטיחים הגנה מוחלטת על המידע הנאסף אולם אנו עושים כמיטב יכולתנו על מנת למנוע מצב זה (איבוד דליפה או השחתה של מידע).

אנו עושים שימוש במספר אמצעים טכניים ונהלים לצורך אבטחת המידע לרבות :

שיתוף המידע הנאסף אך ורק ברמה המינמלית הנדרשת ואך ורק עם הגורמים אשר קיבלו הרשאה לכך ובכפוף להגבלות הפרטיות מצידם, במידה וניתן המידע המשותף עימם הוא אנונימי ואינו יכול לשמש לזיהוי גולש כזה או אחר.
שימוש בשרתים מאובטחים לצורך אחסנת המידע.
וידוי הזהות של גורמים המבקשים גישה למידע המאוחסן באתר.
שימוש בפרוטוקול שכבת אבטחה (SSL) ואמצעי הצפנה נוספים על מנת לאבטח את ההזמנות המבוצעות באתרנו.

דיווח על פגיעה בפרטיותך

אם אתה חושב שפרטיותך נפגעה במהלך השימוש באתר, אנא פנה למכללת רטר באמצעות כתובת הדוא”ל: [email protected], או באמצעות הטלפון 072-3931244. נציגי המכללה עומדים לרשותך לצורך כל בקשה, תגובה, שאלה או תלונה.

מתעניינים ב-NLP ודמיון מודרך? בואו לחוות את זה מקרוב!

נגן וידאו
דילוג לתוכן