נילי עליה דה בוטון

תעודת מקצועיות: NLP Trainer , Master Practitioner NLP , Practitioner NLP

תחומי התמחות:

שפה: אנגלית , עברית

אתר: https://www.facebook.com/nilielia

עמוד פייסבוק: לעמוד שלי

דוא"ל: nilielia43@gmail.com

טלפון: 050-2192606

יישוב: בית מאיר

כתובת: בית מאיר

עליי: "לבחור בעצמך" תהליך, שבו תגלי איך לפתור את הקונפליקטים עם עצמך או בביתך, כדי ליצור זוגיות ואווירה משפחתית שלווה ואוהבת. די! נמאס לך! מהבדידות, כבר לא מחוזרת לא מרגישה אהובה ומוערכת כל הזמן בעשייה אין התחשבות, הקשבה, שיתוף פעולה, שיחות נעימות, יחס של אהבה. חשה חוסר ערך עצמי, עייפה מתוסכלת אם התחברת למשפט אחד או יותר, התהליך הזה בשבילך: כאן את תעברי תהליכי NLP משולבים בחוכמה אלוקית , תקבלי תשומת לב מעצימה ! ותצאי עם: *הגדרה והשגה יעילה של מטרה. * כלים תקשורתיים שיעצימו את האהבה לעצמך ויעניקו לך זוגיות אוהבת *בחינה של מה שחוסם אותך להיות מי שאת באמת. * חוויה של תחושת הטוב שבך! תהליך מובנה שישפר את איכות חייך כבר במפגשים הראשונים. לנילי יכולת מופלאה לאתר מורכבויות אנושיות ולפתור פלונטרים שמתהווים בין אנשים ולהוביל את מטופליה להרמוניה.......דפנה רטר ממליצה בחום על נילי -מנחה יסודית ועמוקה בכל הקשור לתחומי הנפש. בעלת קשב פתוח ורצון כן ואמיתי לעזור לזולת.........מיכל מלמן מי אני? טריינר ומאסטר NLP מאמנת אישית ועורכת סדנאות נשים לתקשורת זוגית ניסיון של 30 שנה בחינוך בעלת סיפור אישי של צמיחה מתוך משברים.

 • אודות
 • 0 חוות דעת
 • אני מאמין
 • טופס פנייה
 • מאסטר וטריינר NLP מאמנת אישית ועורכת סדנאות . בונה תהליכי NLP מותאמים אישית. ניסיון של 4 שנים בNLP וותק של שנים רבות של הקשבה והבנה עמוקה בנבכי הנפש. משלימה תואר שני (MA) בליווי רוחני במצבי משבר
 • תהיה הראשון ששולח חוות דעת על נילי עליה דה בוטון

  כתוב/כתבי חוות דעת על נילי עליה דה בוטון

  האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

 • מאמינה שלכל אדם יש את כל הדרוש על מנת להצליח בחייו ולהגשים את חלומותיו. אלא שלעיתים "אין האסור מתיר עצמו מבית האסורים" כולנו נצרכים לפעמים למישהו שישכיל לראות אותנו באופן פחות סובייקטיבי ויעזור לנו להשתחרר מה"כבלים"