מירב קחלון

תעודת מקצועיות: Master Practitioner NLP

תחומי התמחות:

שפה: אנגלית , עברית

אתר: http://www.letapelb.co.il/%D7%9E%D7%99%D7%A8%D7%91-%D7%A7%D7%97%D7%9C%D7%95%D7%9F-%D7%9E%D7%98%D7%A4%D7%9C%D7%AA-%D7%94%D7%95%D7%9C%D7%99%D7%A1%D7%98%D7%99%D7%AA.html

דוא"ל: meiravk9@gmail.com

טלפון: 054-7009105

יישוב: ראשון לציון

עליי: מטפלת בנל"פ ודמיון מודרך ,גישור תודעתי הוליסטי,

 • אודות
 • 0 חוות דעת
 • אני מאמין
 • טופס פנייה
 • מטפלת הוליסטית מירב קחלוןמירב קחלון 050-9992120לפניה ישירה למירב מטפלת הוליסטית ראשון לציון והסביבה 050-9992120 - מירב קחלון מירב קחלון אזור שירות טלפוןצרו קשר עם מירב קחלון מירב קחלון כחלון מירב קחלון - מטפלת הוליסטית ​ טיפול הוליסטי הוא טיפול המתייחס לאדם כמהות שלמה. גם המימד הפיזי וגם המימד התודעתי נגישים אלינו.באמצעות תהליכי מודעות ורפואה משלימה - יש את היכולת להגיע לרווחה פיסית נפשית ולמימוש הפוטנציאל הגבוה שלנו.כאב פיזי ורגשי עשוי להתבטא: בחרדה סטרס תחושת חוסר ערך חולי עצב ושאר הסימנים הם כלי לתקשורת הפנימית שלנו בין מנגנונים מודעים ולא מודעים הבונים אותנו כיישות שלמה.לכל אחד מכם דימוי עצמי ותפיסת עולם - של המציאות המבוססת ברובה על: חוויות שצברתם בגיל מוקדם יחסית החלום שלך לגבי עצמך ולחיים בעלי ערך ורווחה רגשית - הם אפשריים גם אם אתה מאמין שאצלך המקרה שונה, והאמת היא שבמיוחד אז.. הגיע הזמן לשחרר את הכאב ולשרטט מפה חדשה של התפיסה שלך את עצמך ושל מציאות שלך.האהבה היא המקור - כל שנותר הוא להיזכר.אומץ אהבה אמונה - מייצג גישה תודעתית ומעשית לחיים שפותחה ע"י אייל פרידמן, מטפל הוליסטי ופורץ דרך בריפוי המתווה החרדתי, מפתח ומיישם, גישת גישור תודעתי הוליסטי בהצלחה רבה ב-25 שנים האחרונות, גישה אשר אימצתי כדרך לחיים שלמים ובעלי ערך עבורי ועבור אנשים רבים נוספים. כיום אני מביאה את עצמי בהעברת הגישה הזו ומעבירה את הגישה הזו הלאה. אומץ אהבה אמונה, הוא תדר אנרגטי הזמין לכולנו שאין דומה לו הוא החוליה החסרה שכשאנחנו במודעות אליה אנו מייצרים וחווים את אנרגיית השביל המאפשרת לנו ליצור שינוי קארמתי .בגישתי - המפתח לרפוי עצמי נמצא בעבודת מודעות ברצון הלב ובמעשה, אומץ אהבה אמונה. תת המודע הוא המנהל את רוב ההחלטות שלנו, כמו כן דפוסים ואמונות מגבילות הן מעיין מחסום בין הפוטנציאל למי שאנחנו בפועל. חיבור לרצון האמיתי הוא תהליך. קצת על עצמי - מירב קחלון"רק מה שהמטפל מרפא בנפשו הוא יכול לרפא במטופל שלו. הכוח המרפא -קרל יונג". במסע האישי שלי, בחרתי בתחום הטיפולי מתוך מסע טיפול בעצמי במהלכו שיניתי תחום מקצועי, התחברתי לתחום חדש עבורי תחום התודעה, מגע וחיבור לגוף הבנתי איך הנפש מתבטאת בגוף בכאב חולי תופעות פיסיות, וחישה של אנרגיות.רכשתי כלים רבים מתחום הרפואה משלימה ופיתוח התודעה ובעיקר אף פעם לא וויתרתי וכיום המוטו שלי הוא ממשיכים הלאה באומץ אהבה אמונה - הכל אנרגיה, הכל תלוי בי.כיום מתוך התהליך שאני חווה באהבה: אני מטפלת בגישור תודעתי - אייל פרידמן, גישה לחיים שהביאה אותי ואנשים רבים לשינוי ולפריצת דרך משמעותית בחייהם מנחה קבוצות להעצמה ומצוינות אישית ומימוש פוטנציאל (מיכא"ל) BED MBA מטפלת מוסמכת דמיון מודרך NLP - רטר מטפלת מוסמכת בשיאצו - תמורות שטיפה אנרגטית – נאדר בוטו מטפלת במגע אונקולוגי ריקול הילינג אני מזמינה אתכם להגיע לטיפול תודעתי אנרגטי ובשילוב מגע ניתן לשחרר חסמים ולמלא חסרים בדרך ליצירת השינוי לו אתם מייחלים.
 • תהיה הראשון ששולח חוות דעת על מירב קחלון

  כתוב/כתבי חוות דעת על מירב קחלון

  האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

 • מטפלת הוליסטית מירב קחלוןמירב קחלון 050-9992120לפניה ישירה למירב מטפלת הוליסטית ראשון לציון והסביבה 050-9992120 - מירב קחלון מירב קחלון אזור שירות טלפוןצרו קשר עם מירב קחלון מירב קחלון כחלון מירב קחלון - מטפלת הוליסטית ​ טיפול הוליסטי הוא טיפול המתייחס לאדם כמהות שלמה. גם המימד הפיזי וגם המימד התודעתי נגישים אלינו.באמצעות תהליכי מודעות ורפואה משלימה - יש את היכולת להגיע לרווחה פיסית נפשית ולמימוש הפוטנציאל הגבוה שלנו.כאב פיזי ורגשי עשוי להתבטא: בחרדה סטרס תחושת חוסר ערך חולי עצב ושאר הסימנים הם כלי לתקשורת הפנימית שלנו בין מנגנונים מודעים ולא מודעים הבונים אותנו כיישות שלמה.לכל אחד מכם דימוי עצמי ותפיסת עולם - של המציאות המבוססת ברובה על: חוויות שצברתם בגיל מוקדם יחסית החלום שלך לגבי עצמך ולחיים בעלי ערך ורווחה רגשית - הם אפשריים גם אם אתה מאמין שאצלך המקרה שונה, והאמת היא שבמיוחד אז.. הגיע הזמן לשחרר את הכאב ולשרטט מפה חדשה של התפיסה שלך את עצמך ושל מציאות שלך.האהבה היא המקור - כל שנותר הוא להיזכר.אומץ אהבה אמונה - מייצג גישה תודעתית ומעשית לחיים שפותחה ע"י אייל פרידמן, מטפל הוליסטי ופורץ דרך בריפוי המתווה החרדתי, מפתח ומיישם, גישת גישור תודעתי הוליסטי בהצלחה רבה ב-25 שנים האחרונות, גישה אשר אימצתי כדרך לחיים שלמים ובעלי ערך עבורי ועבור אנשים רבים נוספים. כיום אני מביאה את עצמי בהעברת הגישה הזו ומעבירה את הגישה הזו הלאה. אומץ אהבה אמונה, הוא תדר אנרגטי הזמין לכולנו שאין דומה לו הוא החוליה החסרה שכשאנחנו במודעות אליה אנו מייצרים וחווים את אנרגיית השביל המאפשרת לנו ליצור שינוי קארמתי .בגישתי - המפתח לרפוי עצמי נמצא בעבודת מודעות ברצון הלב ובמעשה, אומץ אהבה אמונה. תת המודע הוא המנהל את רוב ההחלטות שלנו, כמו כן דפוסים ואמונות מגבילות הן מעיין מחסום בין הפוטנציאל למי שאנחנו בפועל. חיבור לרצון האמיתי הוא תהליך.