Search

הספרייה המקוונת של מכללת רטר

פרחי הלוטוס – צ'אקרות

אני מזמין אתכם כעת למצוא את התנוחה הנוחה לכם… כשאתם יושבים על הכיסא או שוכבים על המזרן…   ולעצום את העיניים ברכות…  חושו את מגע הגוף שלכם על המזרן או על הכיסא.
בחוץ יום קיץ והשמש זורחת…  שימו לב גם לטמפרטורה בחדר… ולאט לאט אתם מתחילים להירגע..

יתכן שיישמעו קולות מבחוץ … קולות מהחדר… אולי ניתן לשמוע את קול המזגן, אולי קולות נוספים… ברקע מתנגנת לה מוזיקה… פשוט אפשרו לקולות אלו שברקע לחבור לקול שלי… שיוביל אתכם למקום בטוח רגוע ושקט… מקום שאתם כבר מכירים מהרפיות קודמות… ולאט לאט הרגיעה הולכת ומתפשטת בגופכם…

ושימו כרגע בצד את החלק הביקורתי ואפשרו לו לנוח.  אפשרו לדמיון שלכם להדריך אתכם בהדמיה למקום מיוחד מאוד… ותנו לעצמכם לחוות כעת מקום אחר, שונה לגמרי ממה שאתם מכירים…

אתם עומדים לרדת בנוחות במורד 10 מדרגות… אתם מוזמנים לצעוד את  הצעד הראשון שלכם למדרגה מספר 10… ובכל פעם שאתם לוקחים צעד נוסף למטה למדרגה חדשה תרגישו שהצעד הזה מעביר בכם תחושת רוגע דרך כל גופכם… ואתם תהיו הרבה יותר רגועים מאשר הייתם קודם לכן… הרבה יותר רגועים בכל פסיעה עד שתגיעו למורד המדרגות… מורד המדרגות מלא בעננים קלילים ורכים… בעדינות אתם מחזיקים  את גופכם בבטחה ובנוחות ומאפשרים לעצמכם לצוף בקלות על גבי אחד העננים… אז בואו נתחיל:

  1. תרדו כעת מדרגה ותרגישו את עצמכם יורדים עמוק יותר. 9. ועמוק עוד יותר אתם מכפילים את הרגיעה. 8 . נחמד מאוד. אתם מרגישים את גל הרגיעה נע דרככם. 7. אתם  מתקדמים נפלא ועמוק עוד יותר 6. מרגישים כל כך טוב … מרגישים את גל האנרגיה המרגיעה נע דרך כל אחד מהתאים בגוף שלכם. 5 . בדיוק כך. אתם עדיין מרגישים את עצמכם יורדים למטה, למטה… 4 .ועמוק יותר ועמוק יותר ועמוק יותר 3 . אתם כל כך רגועים וחשים בנוחות כאילו אתם פשוט ממש יכולים לרחף משם 2. מעולם לא הרגשתם כל כך שלווים ומרגישים טוב יותר כל הזמן… אתם מתכוננים לעשות כעת את הצעד האחרון 1. נהדר… פשוט תוכלו לשכב כעת על העננים ולאפשרו להם לקחת אתכם לאן שהם מרחפים  בעוד התת מודע שלכם נשאר קשוב למסרים ופתוח לקבל את השינויים שאתם רוצים לעשות כרגע בחייכם…

וכעת אני מזמין אתכם לדמיין את עצמכם עומדים על גבעה ירוקה. גבעה יפיפייה הצופה לעמק קטן ושקט. כשאתם מפנים את מבטכם לשמיים אתם יכולים להבחין במספר עננים לבנים שחולפים בקצב שלהם.. מן המקום שבו אתם נמצאים על הגבעה תוכלו להשקיף על הים הכחול.. אתם נושמים אויר נקי וצח . מרחוק ניתן לראות הרים גבוהים ועמק קטן ויפיפייה.. אתם מוקסמים מהנוף ומהגבעה המשקיפה על העמק אתם מבחינים כעת בנחל קטן שזורם לו באמצע העמק. משהו בנחל הזה נראה לכם קסום. ויש בכם מן תחושה פנימית… או איזשהו קול פנימי… שמוביל אתכם לרדת לעבר הנחל הקסום.

אתם מבחינים בשביל המוביל מהגבעה אל הנחל.. בעודכם צועדים בשביל אתם חשים את האדמה הרכה מתחת לרגליכם ואתם יורדים עמוק יותר ועמוק יותר. עם כל צעד הרגיעה שלכם מעמיקה ואתם נהנים ממגע הרוח הקרירה שמלטפת את פניכם. אתם כבר  מסוגלים לשמוע את פכפוך המים הזורמים של הנחל בנחת אל הים. אתם מגיעים לנחל .

. אתם מבחינים בהשתקפות העצים במים ובשפע חלוקי הנחל הנמצאים בקרקעית המים… משני צדדיו של הנחל צומחים שיחים ועשבים.   אתם  יכולים להריח את האדמה הרטובה בקרבת הנחל… ואת הצמחייה הצומחת מסביב… אתם עוקבים אחר זרימת הנחל ומקשיבים למים הזורמים. המים זורמים בשקט ובקלילות .. והזרימה משרה עליכם רוגע.. ונעימות.

אתם פוסעים לצד ערוץ הנחל ותוך כדי הליכה צמחים מיוחדים תופסים את תשומת לבכם.. אתם מבחינים בפרחי לוטוס בצבעי אדום מונחים על שפת המים, אלו צמחי מים בעלי עלים צפים בצורת אוזני פיל ושושנות מים. מתענגים להם באור השמש החורפית. אלו הם פרחים מזן נדיר. פרחים יפיפיים וריחניים. תאפשרו לעצכם כמה רגעים להריח את ריח הפריחה הנפלאה.

אתם  מריחים את פרח הלוטוס האדום ושואפים פנימה את הריח לגופכם. תאפשרו לאנרגיה שלו לחלחל לכל גופכם , במיוחד אל בסיס עמוד השדרה שלכם …  כעת קחו מספר רגעים והתחילו לדמיין כמעין כדור זוהר מסתובב בצבע אדום בבסיס עמוד השדרה שלכם, זוהר כמו הליבה של כדור הארץ (הפסקה כ-20 שניות). עתה תדמיינו את הצ'אקרה שלכם נפתחת ממש כמו הפרח (הפסקה כ-5 שניות)..

תרגישו את האנרגיה המותכת הזו  עוברת דרך הרגליים שלכם, דרך הברכיים לכפות הרגליים תרגישו אותה זורמת דרכם ויורדת אל תוך האדמה מתחפרת בין סלעים ושורשים, השורשים תומכים ומזינים אתכם במקור כוח וחיים .אתם מוצאים דרכם יציבות, הזנה, תמיכה ומיקוד. תרגישו כיצד החיבור שלכם לאדמה הוא כה ישיר ופשוט החיבור לאדמה מעניק לכם חוסן פיזי ונפשי . והוא משמש לכם כעוגן שמקבע , מקרקע ,מייצב, ומרגיע אתכם. אתם חווים את האחדות עם האדמה .

מיום ליום אתם נעים מהישרדות לשגשוג.  מיום ליום אתם חשים יותר ויותר מוזנים מסופקים ומרוצים מהגוף שלכם.

אתם פוסעים לאורך הנחל, ממשיכים והולכים הלאה, ותוך כדי שאתם מתבוננים על המים שבנחל נגלים לעינכם פרחי לוטוס בצבעי כתום.

אתם  מריחים את פרח הלוטוס הכתום ושואפים פנימה את הריח לגופכם. תאפשרו לאנרגיה שלו לחלחל לכל גופכם , במיוחד אל אזור האגן שלכם..  כעת קחו מספר רגעים והתחילו לדמיין כמעין כדור זוהר מסתובב בצבע כתום בערך כשתי אצבעות מתחת לטבור שלכם (הפסקה כ-20 שניות).  עתה תדמיינו את הצ'אקרה שלכם נפתחת ממש כמו הפרח (הפסקה כ-5 שניות).

טיף-טיף-טף, טיף-טיף-טף  לפתע אתם מבחינים בטפטופים של מי גשם  מתחילים לרדת מהשמיים. אתם צופים בסקרנות במי הגשם , מהאופן שבו תוך כדי ירידתם הם מלטפים את ההרים בקלילות ובחן, ההרים שבסמוך לנחל שאתם נמצאים בו. משם מי הגשם נעים וזורמים לתוך הסתעפויות של מגוון פלגי מים. ומשם המים מחלחלים לתוך הבריכות השונות. מי הגשם יורדים עליכם מלמעלה, ומלטפים את כל גופכם, התרגשות זורמת כעת לתוך הידיים שלכם ועוברת על פני העור שלכם. והמים יורדים כעת  לכיוון האגן והרגליים וכפות הרגליים שלכם, עד  למטה . שימו לב איך המים שיורדים מרככים את האדמה שאתם עומדים מעליה.

ולרגע אחד עצרו וחשבו על עצמכם ממש כעל אותו גשם שיורד עליכם ודמיינו שבדיוק כמו המחשבות שלכם אתם מכילים שפע של טיפות  . הרפו נא ותהיו אחד עם המים. תראו איך אתם נעים ונהנים עם הזרם של המים. שחקו, השתעשעו עם זה לרגע (הפסקה כ- 10 שניות) . בתוך גופכם זורם כעת נהר של שינוי.

ותדמינו את המים שוטפים את כל השליליות שאתם רוצים לשחרר כעת מחייכם. . וממש כמו נחל זורם החוצה אל הים ראו אותה זורמת כעת מחוצה לכם (תשמעו שוב את קולי בעוד מספר רגעים). עתה דמינו את הגשם יורד וממלא את הנחל במים חדשים, טריים ומרעננים, מפיקי חיים (הפסקה כ- 10 שניות).

אתם מוזמנים לשתות בתענוג את המים המתוקים של ההנאה. אתם חשים שלווה והתרוממות רוח נפלאה . שימו לב איך הילד הפנימי שקיים בכל אחד ואחת מכם מרגיש כעת את החופש להיות ספונטני , יצירתי, מאושר,  ראו איך הוא פשוט קופץ משמחה. הרגישו את הסיפוק והאקסטזה של האנרגיה החושניות והיצירתית שבכם.. מרגע לרגע אתם חשים הנאה בדרכים רבות ומגוונות בחיים וחווים עונג בזרימת החיים שלכם.

 

אתם ממשיכים לפסוע לאורך הנחל.. רוח קרה וחורפית לפתע מתחילה לנשב מן הים , במשך הזמן הרוח מתגברת והאוויר סביבכם נהיה קר יותר ויותר. במקביל ניתן לשמוע את זרימת המים מתחזקת. הנה, אתם רואים לפניכם כעת את פרחי הלוטוס הצהובים ואולם האוויר הקר שאתם נושמים חודר אל כל גופכם, ואל תוך עצמותיכם. אתם נחושים למצוא כל דרך להתחמם.

אתם מריחים את פרח הלוטוס הצהוב ושואפים פנימה את הריח לגופכם. תאפשרו לאנרגיה שלו לחלחל לכל גופכם, במיוחד אל אזור הבטן העליונה שלכם…  כעת קחו מספר רגעים והתחילו לדמיין כמעין כדור זוהר מסתובב בצבע צהוב באזור הבטן העליונה שלכם (הפסקה כ- 20 שניות). עתה תדמיינו את הצ'אקרה שלכם נפתחת ממש כמו הפרח (הפסקה כ- 5 שניות).

לפתע מופיעה לפניכם מדורה כבאורח פלא. ואתם נורא נלהבים מאופן הופעת המדורה.  שימו לב שגובה הלהבות של המדורה נמוך מאוד. .אתם מרגישים בטוחים ומוגנים ולמספר רגעים אתם עומדים ומשתהים צופים בלהבות האש של המדורה. והאש מזכירה לכם את התשוקה הבוערת שקימת בכם, את כוח הרצון והעוצמה הגוברת שבתוככם.. האש כעת מחממת אתכם וגופכם הקר מתחיל אט אט  להתחמם .הבעירה של החום וחילוף החומרים שבגופכם שומרים אתכם אקטיביים, חמים ,נמרצים, ואנרגטיים.

מיום ליום אתם מרגישים עוצמתיים  ובטוחים יותר בעצמכם וביכולות שלכם. מיום ליום ההערכה העצמית שלכם עולה, הביטחון העצמי שלכם מתחזק והערך העצמי שלכם גובר ואתם מעריכים את עצמכם יותר ויותר.

יש לכם כעת עודף מרץ ואנרגיה להמשיך במסע ואתם ממשיכים ללכת במעלה הנחל… ותוך כדי התבוננות במים… אתם מבחינים בכך שלמרות האבנים… ולמרות הענפים שבדרכו הנחל ממשיך לזרום בנחישות.  אתם ממשיכים ללכת עוד קדימה לאורכו של הנחל והנה אתם רואים לפניכם פרחי לוטוס בצבעי ירוק.

אתם מריחים את פרח הלוטוס הירוק ושואפים פנימה את הריח לגופכם. תאפשרו לאנרגיה שלו לחלחל לכל גופכם, במיוחד אל אזור הלב שלכם…  כעת קחו מספר רגעים והתחילו לדמיין כמעין כדור זוהר מסתובב בצבע ירוק במרכז הלב שלכם (הפסקה כ- 20 שניות). עתה תדמיינו את הצ'אקרה שלכם נפתחת ממש כמו הפרח (הפסקה כ- 5 שניות).

לפתע אתם נוסקים מבטיכם גבוה למעלה לשמיים וצופים במין ציפור ענקית מרשימה עם מוטת כנפים רחבה עד מאוד… ראשה וצווארה בצבע לבן וגופה עטוי נוצות בגוון אפור – חום. כן. זהו נשר גדול.. בהחלט מחזה מרהיב (הפסקה כ- 5 שניות). ועתה ממש כמו הנשר שבשמיים תנו ללב שלכם להמריא גבוה יותר, תנו ללב שלכם אור. פשוט מלאו את לבכם באהבה ותתמסרו לאהבה שבתוככם. .  הרגישו איך אתם אוהבים את עצמיכם. תמלאו את עצמכם בעוד ועוד אהבה ותשאפו. פשוט קבלו את עצמכם כפי שאתם ,קבלו את עצמכם לחלוטין, כמו שאתם. קולי ישוב לדבר אליכם בעוד מספר רגעים..

מיום ליום אתם מוצאים יותר ויותר דרכים לאהוב את עצמכם … לתת אהבה לאחרים … לחלוק אהבה עם העולם … ולקבל אהבה בחזרה …

שוב אתם מתקדמים לאורכו של הנחל ואתם מגיעים  הפעם לפרחי לוטוס בצבעי כחול. אתם מריחים את פרח הלוטוס הכחול ושואפים פנימה את הריח לגופכם. חושו כעת בעודכם נושמים את הצבע הכחול כיצד אתם פתוחים לקבלת מסרים מהקול הפנימי שלכם… …הקול שיודע את האמת.  תאפשרו לאנרגיה שלו לחלחל לכל גופכם, במיוחד אל אזור הגרון שלכם…(הפסקה כ- 5 שניות).  כעת קחו מספר רגעים והתחילו לדמיין כמעין כדור זוהר מסתובב בצבע כחול באזור הגרון שלכם …(הפסקה כ- 20 שניות).   עתה תדמיינו את הצ'אקרה שלכם נפתחת ממש כמו הפרח (הפסקה כ- 5 שניות).

מרחוק אתם שמים לב לבקתה קטנה שעומדת ליד העצים וצופה אל הנחל. הבקתה נראית כמחכה לכם. אתם מחליטים להתקדם לעברה , הדלת נפתחת מאליה כמזמינה אתכם לבקר בפנים. כשאתם מתקרבים אליה אתם שומעים כמעין צלילים שקטים כמעין תקתוקים. תיק טוק. תיק טוק. תיק טוק. תיק טוק. תיק טוק. בעודכם מתקרבים עוד יותר השמיעה שלכם הולכת ונהית חדה יותר ויותר .עכשיו אתם גם שמים לב להפרשי זמן בין התקתוקים השונים, יתכנו הבדלים של רבע או כחצי שניה. משהו מושך אתכם להיכנס פנימה. אתם נכנסים דרך הדלת ומגלים שהבית ריק ואין בו אף אחד. אתם נכנסים לחדר רחב ידיים.. התאורה שם נעימה. הטמפרטורה נעימה לכם. ישנם תמונות אווירה על הקירות . אתם רואים שהבקתה מלאה במגוון "שעוני סבא" עתיקים ". אלו שעוני מטוטלת. חלקם תלויים על הקירות וחלקם עומדים על הרצפה.  אתם שמים לב שכל אחד מהשעונים מתקתק לו באופן עצמאי ומכוון לשעה אחרת. הכל פה מבולבל.

אתם מוצאים פתק על שולחן קטן מעץ. בפתק רשום : "אני רוצה או אני רוצה (נקבה) להיות בתיאום עם האינטליגנציה הגבוהה יותר שבתוכי". כעת קחו לכם מספר רגעים וקראו את המשפט 3  פעמים ושימו לב לכך שבכל פעם שאתם וחוזרים על המשפט הטון שלכם נהיה חזק יותר ברור יותר וסמכותי יותר ! אתם מבחינים כעת שמרגע לרגע ישנם פחות ופחות תיקתוקים עד שהכל נהיה מתואם לגמרי ואתם מקשיבים עתה למטוטלות שמתנדנדות קדימה ואחורה, קדימה ואחורה בקצב אחיד בתיאום ובהרמוניה.

מיום ליום. התקשורת שלכם מעוררת את האני האמיתי שלכם ואת הרוח שבכם וגורמת לכם להרגיש חיים יותר. חושו כיצד אתם נהיים מחוברים יותר ויותר למציאות הפנימית שבכם…. אתם מסוגלים לדבר בחופשיות יותר ויותר אתם מסוגלים להביע את מי שאתם בעולם הזה בקול צלול וברור, בפתיחות ובכנות.

ואתם יוצאים כעת מהבקתה וחוזרים לכיוון הנחל, בחוץ כבר מתחיל להחשיך והכוכבים מתחילים לנצנץ . אתם ממשיכים ללכת עד אשר אתם מגיעים לפרחי לוטוס בצבעי אינדיגו, מעין צבע כחול- סגלגל.

אתם מריחים את פרח הלוטוס בצבעי האינדיגו ושואפים פנימה את הריח לגופכם. תאפשרו לאנרגיה שלו לחלחל לכל גופכם, במיוחד אל אזור מרכז המצח שלכם…  כעת קחו מספר רגעים והתחילו לדמיין כמעין כדור זוהר מסתובב בצבע אינדיגו במרכז המצח שלכם (הפסקה כ- 20 שניות). עתה תדמיינו את הצ'אקרה שלכם נפתחת ממש כמו הפרח (הפסקה כ- 5 שניות) . חושו כעת בעודכם נושמים את צבע האינדיגו … כיצד אתם נפתחים לאינטליגנציה הגבוהה שלכם ,זו שיודעת..  זו שיש לה את כל התשובות לכל בעיה שאתם רק עשויים לחשוב עליה.

לפתע נפרש לפניכם שביל צדדי המייצג את נתיב חייכם בתקופת חיים זו. . החלו לפסוע בשביל עד שתגיעו לצומת שממנה התפצלות לשבילים נוספים. . דמיינו שהעין השלישית שלכם פתוחה כלפי פנימה. וכעת ממש כמעיין פנס זורח של כורה פחם תדמיינו שהעין ה-3 שלכם מפיצה אור החוצה. אור שזורח ומאיר את הנתיב הגבוה שלכם (הפסקה כ- 5 שניות)  ושביל אחד מואר יותר מן האחרים. שביל זה מכיל תדר גבוה ומייצג את הנתיב הגבוה שלכם בתקופת חיים זו. וכשתהיו מוכנים הניחו את כפות רגליכם על הנתיב המואר ואפשרו לאנרגיה בצבע כחול-סגול להימזג אליכם כמפל של אנרגיה, מנקה ומטהרת אתכם. תוכלו להניח יד על לבכם ולומר לעמכם אני מוכן, אני מוכנה להתחייב לצמיחתי הרוחנית ולפסוע בנתיב חיי המואר והגבוה.

מיום ליום יש בכם תחושה חזקה של האמת הפנימית שלכם מרובד הנשמה ובעודה מנחה אתכם בנתיב החיים שלכם אתם מקשיבים לה והולכים אחריה. יש לכם ידיעה פנימית וברורה יותר יותר של מה שאתם צריכים לעשות כאן בחיים האלה.

אתם חוזרים לאזור הנחל וממשיכים לישורת האחרונה של פרחי הלוטוס עד אשר אתם מגיעים לפרחי הלוטוס הסגולים .אתם מריחים את פרח הלוטוס בצבע הסגול ושואפים פנימה את הריח לגופכם. תאפשרו לאנרגיה שלו לחלחל לכל גופכם, במיוחד  כ- 3 ס"מ מעל לקודקוד הראש שלכם…  כעת קחו מספר רגעים והתחילו לדמיין כמעין כדור זוהר מסתובב בצבע סגול מעל קודקוד הראש שלכם (הפסקה כ- 20 שניות). . ועתה תדמיינו את הצ'אקרה שלכם נפתחת ממש כמו הפרח (הפסקה 5 שניות).

כעת דמיינו שהחל מצ'אקרת השורש שלכם, שהיא הצ'אקרה הראשונה, כל מערכת הצ'אקרות שלכם מעבירה אנרגיה שזורמת בטור לצ'אקרת הכתר שלכם (הפסקה כ- 10 שניות). אתם אחד כעת עם אלוהים הנצחי והכול יכול שהכוח והעוצמה שלו זורמים דרככם באהבה ובכל עת. אתה יודעים שאתם ראויים לשפע של ברכות ואתם חשים הכרת תודה עצומה על האהבה האוניברסלית שאתם חווים כעת.

מדי יום אתם מפנים לעצמכם פסקי זמן להתבוננות פנימית .. ובכך אתם מאפשרים לעצמיכם להיפתח למרחב חדש של אפשרויות … ובמשך פרקי הזמן הללו, מתרחש אצלכם שחרור של הורמונים שמעורר ויוצר אצלכם רגשות של שמחה ומצבים עילאיים של אושר ואלו מתארכים לפרקי זמן ממושכים יותר ויותר … רגעים אלו זמינים לכם במיוחד כאשר אתם מפנים לעצמיכם זמן איכות להשקיט את החלק הביקורתי שלכם.

וכעת הגיע הזמן לחזור לכאן , ואני עכשיו אספור מ-  1 עד 5 . כשאגיע ל-  5 אתם תהיו כבר ערים לגמרי, ערניים ומוכנים להמשיך ביום שלכם. אתם תחזרו לכאן בכוחות עצמכם בטבעיות ובקלות ותתעוררו רעננים ומלאי מרץ . 1 תבחינו באווירה שבחדר שאתם נמצאים בו .ו – 2 חוזרים לכאן יותר ויותר , אתם עכשיו יכולים כבר להרגיש את הגוף שלכם.  3 . אנרגיה מעוררת נעה כעת בכל גופכם . 4  תנשמו אוויר ,האנרגיה המעוררת מעירה אתכם לחלוטין, מנקה את ראשכם וממלאה את גופכם עם אנרגיה  ו-  5 אתם עכשיו ערים לחלוטין חוזרים לכאן במלואכם אל יום נפלא, מלאים באנרגיה . אתם יכולים לפתוח את עינכם ולחזור בחזרה לערנות רגילה ולמודעות רגילה.

מגיש: עידן לוין  [email protected]

 

 

 

 

 

 

 

דילוג לתוכן