Search

הספרייה המקוונת של מכללת רטר

הרפיה מיוחדת

אתם מוזמנים למצוא את מקומכם על הכסא…. או על המזרן ……. למצוא את התנוחה הנוחה לכם ביותר…. מוזמנים לעצום את העיניים…. עצרו רגע לקחת נשימה אחת עמוקה…… ולהוציא את האוויר באטיות…..  ועוד נשימה אחת…. הכניסו אויר טרי ורענן  והוציאו באטיות דרך הפה…. תוכלו להרגיש שהגוף מתחיל להירגע לאט לאט… יתכן שתשמעו קולות של ילדים מבחוץ…..  אולי את קולות המזגן כאן בחדר…. והשרירים שלכם נעשים בהדרגה רפויים יותר ויותר ….. אפשרו לעצמכם להקשיב למילים שלי שעוזרות לכם להירגע….. לפוגג את המתח…. ולהעמיק את ההרפיה…  הזמן הזה הוא בשבילכם….. אתם מוזמנים להתחבר למקום שקיים בתוככם…. שתמיד נמצא שם…. לשקט מעבר למילים…. אתם מאפשרים לעצמכם להירגע ולהביט סביבכם … תרגישו שאט אט ובקלות אתם נכנסים פנימה לעולם הדמיון והחלומות…

אתם מקשיבים לעצמכם… יתכן שחשתם לאחרונה עייפים תשושים ומרוקנים…. יש דברים רבים שהייתם רוצים לעשות… עם זאת אתם חשים שחסרה לכם אנרגיה… חסר לכם הכוח להוציא דברים אל הפועל…. שתוכלו לשנות דברים בחייכם…. וקשה לכם עם התחושה הזאת… עם זאת נכנסתם לעולם החלומות…

לאלו שמעדיפים לקרוא ולהבין כיצד דמיון מודרך יכול לעזור, בכל תחומי החיים,
אנו ממליצים לכם להכנס ולקרוא עוד על כך בדף דמיון מודרך במכללת רטר

ובעולם החלומות בו אתם נמצאים…. אתם מסתכלים סביבכם …. אתם מזהים מרחוק טירה גדולה וקסומה…. אתם מחליטים להתקרב אליה….. אט אט אתם מגיעים לפתח הטירה…. פיה מלאת קסם פותחת לכם את השערים…. ואתם נכנסים פנימה לתוך הטירה…. ומגלים שהכל קסום ונפלא….. אתם מרגישים באנרגיה מיוחדת סביבכם…. שמסקרנת אתכם …. ומכוונת אתכם לעבר מסדרון אפלולי…. מואר בפנסים קטנים לאורך הקירות…. לאורך המסדרון יש כמה וכמה דלתות… אתם נעצרים ליד אחת הדלתות… משהו מושך אתכם להיכנס פנימה…  אולי זאת הצורה של הדלת  או האור שיוצא דרך חור המנעול .. או אולי משהו אחר לא ברור…. אך אתם יודעים ומרגישים שזאת הדלת שלכם היא נועדה לכם….. בסקרנות רבה אתם פותחים את הדלת…..

מאחורי אותה דלת אתם רואים חדר נעים עם מיטה רכה וגדולה… עם המון כריות צבעוניות מסביבה… אתם נכנסים פנימה ומתקרבים למיטה…. אתם מרגישים בטוחים ומוגנים בחדר…. וחשים את האנרגיה המיוחדת באוויר …. אתם מסתכלים על המיטה ואתם רואים קופסא…. בצבע זהב מואר….. אתם מרימים אותה בשתי ידיכם….. וחשים אנרגיה מיוחדת בכפות הידיים…. לאט לאת אתם פותחים אותה…. ומגלים בה כוכבים קסומים מנצנצים…. בצבעים מיוחדים שלא ראיתם קודם…. אתם מניחים את הכוכבים בתוך כפות הידיים ….. אתם מרגישים את עוצמת האנרגיה של הכוכבים… היא כמו קרני אור המגיעות מהכוכבים…. ואתם  יכולים להרגיש באנרגיה טובה של ריפוי…  השפעת האנרגיה מתחילה בכפות הידיים….. לאחר מכן עוברת לזרועות…. וממלאת את חלל בית החזה…. את הבטן והגב ….  ואז מתפצלת לרגליים מצד אחד ומגיעה אל הראש מצד שני…. חמימות נעימה ממלאת את כל האיברים שלכם…. אנרגיה רעננה שמתמזגת עם האנרגיה הפנימית שלכם….. אנרגיה שמחזקת אתכם…..  וכשאתם מלאי אנרגיה אתם מגלים תובנות חדשות… רואים דברים בצורה שונה…. מרגישים את עצמכם אחרת…. תחושה של אושר מציפה אתכם…. והכוחות החדשים מביאים אתכם להוציא דברים אל הפועל…. ולהצליח….

בעוד אתם יושבים על המיטה הרכה והמפנקת…. אתם מפנים את האנרגיה שלכם לכיוון השפע הקיים בעולם…. שפע אינסופי….. כל אחד יכול לקבל כמה שירצה ממאגר השפע הגדול….. ועדיין יישאר לכולם…. זה שפע של אהבה….. שפע של חברים…. שפע של הרגשה טובה….. שפע של זוגיות מחוברת…. ושפע של כסף…. כל דבר שגורם לכם אושר….. יכול להיות שפע בחייכם…. וזכותכם לקבל את הטוב ביותר… תחושת השפע ממלאת אתכם בשמחה…. השפע נועד לשרת אתכם ולסייע לכם…. התחברו לעצמה וליכולת שלכם להביא את השפע הזה לחייכם….

כשאנרגיה ממשיכה לעטוף אתכם…. הפנו את מקור האנרגיה לכיוון הביטוי העצמי והיצירתיות שלכם…. יצירתיות אין קץ…. יש לכם הכוח לעורר את היכולת הזאת בכם…. ולבטא את הצרכים שלכם…. להתמלא ביכולת ליצור את מציאות חייכם בדרך שאתם מעוניינים בה…. היכולת להעלות בדרככם היצירתית -רעיונות…. מחשבות… ולהוציאם אל הפועל…. אתם ממלאים את עצמכם ביכולת ליצור ולבטא את רצונכם….

האנרגיה מלטפת ומחבקת אתכם….. ואתם מפנים את מקור האנרגיה לכיוון של אהבה…. אתם מחזקים את האהבה שקיימת בכם…. בעזרת האנרגיה…. אתם ממלאים ופותחים את עצמכם בפני האנרגיה המיוחדת הזו….. אפשרו לאנרגיה למלא אתכם באהבה לאנשים סביבכם….. אהבה לטבע…. אהבה לחיים ולעצמכם….  כך תוכלו לאהוב את עצמכם יותר …. ולהחמיא  ולהודות לעצמכם…. לסלוח לעצמכם ביתר קלות… תוכלו לחוש כיצד ברגעים אלו ממש האהבה שלכם גדלה…. מתחזקת… ונטענת באנרגיית כוכבים קסומה…. זוהי אנרגיה נצחית….. אין סופית… ויש לכם עכשיו את הזמן להיטען ולמלא עצמכם באנרגיה של אהבה…

בעזרת האנרגיה הנמצאת סביבכם….. תוכלו לבדוק אם יש מקום נוסף מבפנים…. שהייתם רוצים לחוש בו אנרגטיים…. אולי לכיוון של הצלחה או קבלה עצמית או כל כיוון אחר שתרצו…. אפשרו לאנרגיה להגיע גם לשם….. (עצירה קלה) אני אהיה בשקט לדקה…. בזמן הזה תוכלו לאפשר לעוד ועוד אנרגיה להיכנס… ולכוון למקום שתרצו בו…. (להמתין  דקה )

אתם מרגישים עכשיו כמו סוללה שהטעינו אותה….. מלאים בשפע…. בביטוי עצמי ויצירתיות…. ובאהבה…… אתם חשים מחוזקים ורגועים…. ובעוד כמה רגעים יגיע הזמן לחזור… אתם מוזמנים לקום מהמיטה הרכה והמפנקת….. ולצאת מהחדר האנרגטי בידיעה שתוכלו לחזור ולבקר בו…. בכל זמן שתרצו…. אתם פוסעים דרך המסדרון המואר בפנסים בצידי הקירות….. ויוצאים אל האולם בכניסה לטירה …..ומשם הפיה פותחת לכם את השערים…. אתם יוצאים אל מחוץ לטירה…..

וכך אתם מביאים אתכם את האנרגיה הפנימית ואת החוויה הקסומה …. לאט לאט אתם מתחילים לחזור לכאן ……. לחדר הזה …. ברעננה ….  אשכול הפייס …. אתם מזיזים  את הידיים ואת הרגלים….. מתחברים למודעות רגילה….. ולערנות רגילה… לוקחים נשימה עמוקה לעורר את הגוף….. ופוקחים את העיניים… 

דילוג לתוכן