לימודי NLP – סניף אשדוד

חולמים לעסוק בתחום טיפולי, עם משמעות וסיפוק?

לסייע לאנשים בהשגת שינוי מיוחל?

לספק להם עזרה והנחיה בשיטה יעילה ומוכחת שמובילה לתוצאות ברורות ומהירות?


מזה קרוב ל-30 שנה, מכללת רטר מכשירה מטפלי NLP (אן.אל.פי) בסניף אשדוד ובסניפים נוספים בפריסה ארצית.

התוכנית מאפשרת לכם ללמוד לקראת תעודת פרקטישינר ומאסטר פרקטישינר המוכרים בכל העולם, תוך כדי ליווי מעשי צמוד, באווירה משפחתית וחמה.

הלימודים ברטר הם חווייתיים ופרקטיים, ומלווים בסטאז' בהנחיית חונך אישי. בסיום מסלול ההכשרה, עם הניסיון והלימוד המעמיק שצברתם כבר במהלך התוכנית, תחושו בטוחים ביכולת שלכם לעזור לאנשים ולפתוח קליניקה בתחום מבוקש.

תוכנית הלימודים באשדוד

סניף אשדוד מציע לימודי NLP (נלפ) ודמיון מודרך בשיטת רטר בכל שנה. הלימודים הפרונטליים כוללים 28 מפגשים של 4.5 שעות מלאות, או 14 ימי לימוד מלאים (המבנה משתנה ממחזור אחד למשנהו, בהתאם לביקושים). מדובר בהכשרה היחידה בישראל הנהנית מליווי אקדמי ומחסות של אוניברסיטת חיפה.

לקבלת פרטים נוספים אודות המרצה, המיקום וימי/שעות הלימודים באשדוד – צרו קשר 24 שעות ביממה בטלפון 072-3944058 או מלאו את הטופס.

מה אומרים בוגרי הקורס?

"למדתי ברטר 3 דרגות והיום אני יכולה לומר לכם בלב שלם – לימודי NLP רק ברטר!! מלאה בסיפוק, עברתי תהליכים עמוקים ומשני חיים."


"מכללה מעולה מדהימה לימודים מעצימים …מתרגשת לבאות."


"סיימתי לימודי טריינר במכללת רטר והתמחות בטראומה ואני מרגישה שיש לי את הידע והיכולת לטפל באחרים ולהאיר להם בחזרה את החיים."


"הלימודים במכללת רטר מקצועיים מאוד, עמוקים, ומועילים בכל שטחי החיים. התובנות, הטכניקות והמחקר הפנימי, הצמיחה ברמה האישית, והיכולת לסייע לאנשים אחרים נוטעים עוצמות ומחברים ליכולות. ויוצרים רצון ודחף להתקדם. החיים הם שדה הפעילות והלימודים והתובנות הם הכנפיים. והשמים הם הגבול."


"אני ממליצה אישית על מכללת רטר. מבחינת המקצועיות הרבה ב-nlp הגישה והסבלנות. סיימתי את השנה הראשונה בהנחיית אמיר, שנה מלאה בעניין ותוכן ובלמידה עמוקה על התקשורת עם עצמי ועם הסביבה."


דברו איתנו